Zostań Sponsorem

Jako organizatorzy pragniemy dołożyć wszelkich starań by impreza stała na wysokim poziomie sportowym, na starcie oraz rzeszą kilkuset biegaczy amatorów z całego kraju.

Organizowane przez nas wydarzenia są nowoczesnymi biegami w SERCU KASZUB!

Bieg Mikołajowy w Kartuzach jest największym tego typu wydarzeniem w województwie Pomorskim. Patronat medialny objęły ogólnopolskie specjalistyczne portale branżowe i wszystkie najważniejsze serwisy regionalne i wojewódzkie. Otrzymaliśmy także wsparcie medialne i współpracujemy z Radiem Gdańsk i Dziennikiem Bałtyckim.

To prawdziwe święto sportu i promocji zdrowia oraz aktywnego trybu życia wśród wszystkich mieszkańców naszej lokalnej społeczności, dzieci i dorosłych, ogólnie dla całych rodzin. W zawodach, zarówno jako bezpośredni uczestnicy, jak i kibice bierze udział ok. 2 tyś. osób z różnych zakątków Polski.

Przede wszystkim organizujemy bieg z pasji, dbamy o szczegóły i odpowiednią jakość oraz oprawę biegu, staramy się tworzyć pozytywną atmosferę wśród wszystkich uczestników. Bieg jest wydarzeniem angażującym i integrującym wiele miejscowych organizacji, firm i przedsiębiorstw.

SUKCES IMPREZY JEST SUKCESEM SPONSORA!

Przygotowaliśmy cały pakiet propozycji dla firm oraz osób fizycznych. Jesteśmy otwarci na wsparcie w formie finansowej, rzeczowej lub produktowej i usługowej.

Oferujemy szereg możliwości promocji Państwa firmy, instytucji i produktów czy usług.

Oto niektóre nasze propozycje:

– umieszczenie logotypu firmy na plakacie, ulotkach, banerach oraz innych naszych materiałach promocyjnych, także umieszczenie ich na stronach naszych partnerów medialnych w przesyłanych matariałach promocyjnych.

– możliwość umieszczenia Państwa banerów na terenie imprezy/ulotki/foldery/rollup’y.

– umieszczenie logotypu firmy i podlinkowanie do strony www.biegaarasmusa.pl w zakładce PARTNERZY.

– stanowisko firmowe na ternie imprezy.

– możliwość umieszczenia logotypów firmy na materiałach promocyjnych: koszulki/smycze.

– oficjalne podziękowania na stronie, na scenie podczas imprezy oraz informacje na stronach naszych Partnerów medialnych.

– kilkukrotne eksponowanie Państwa firmy i usług podczas w komentarzu prowadzącego podczas imprezy.

– link do strony www Państwa firmy, informacja o usługach na stronie wydarzenia naszego biegu oraz na fanpage’u na facebook’u.

– bezpłatne pakiety startowe dla pracowników firmy.

   

Zapraszamy do współpracy.

Dane kontaktowe:

tel. +48 510-555-033
bieg@santarunkartuzy.pl

 

Dane do wpłat sponsorskich na rzecz imprezy:

Akademia Biegowa Kartuzy

Wszelkich wpłat prosimy dokonywać na rachunek bankowy: 11 8309 0000 0073 5279 2000 0010 – Bank Spółdzielczy o/Sztum
tytuł wpłaty: Santa Run Kartuzy – sponsor (plus nazwa firmy/osoby fizycznej).